Jurado – Polska
O nas

Jurado jest firmą założoną w 1999 specjalizującą się w produkcji narzędzi hydrauliczno-pneumatycznych i sprzętu używanego do łączenia blach poprzez oryginalnąi opatentowaną metodę dobrze znaną jako „clinching”. Członkowie firmy mają wieloletnie doświadczenie w tym sektorze a ona sama dostarcza sprzęt do jednych z najważniejszych firm specjalizujących się w pracach z metalem.

Wszystkie urządzenia oferują szeroki wachlarz możliwości użycia produktu i znajdują one zastosowanie w przeróżnych sektorach, takich jak sprzęt gospodarstwa domowego, meble metalowe, kanały HVAC, motoryzacja, kabiny lakiernicze oraz we wszystkich innych sytuacjach kiedy zachodzi potrzeba łączenia metalu.

Zaletą maszyn jest lekkość, poręczność, ekonomiczność oraz wydajność,co wiąże się z najnowszymi technologiami w dziedzinie pracy z metalem.

Dynamiczna karda jest nieustannie zaangażowana w badanie nowych maszyn, w ulepszanie produktów oraz w dostosowanie narzędzi do potrzeb klienta.

Firma JURADO – POLSKA jest wyłącznym przedstawicielem marki Jurado na rynek Polski.
Zapraszamy Klientów do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy z przyjemnością przygotują ofertę dla Państwa oraz przeprowadzą prezentację wybranych urządzeń.
W dziale produkty mogą się Państwo zapoznać z całą ofertą urządzeń marki Jurado.

Nasza oferta skierowania jest również do firm handlowych – zainteresowanych dystrybucją naszych urządzeń zapraszamy do działu kontakt.